Služby

V rámci naší Start Up Community můžete využít služby a podpůrné programy partnerských organizací napříč celým Moravskoslezským krajem.

Postupně sestavujeme ucelený přehled  - pokud se chcete jakkoli zapojit, prosím napište nám na kontakt@podnikavyregion.cz.


DESIGN SPRINT – 2/2022

Ke konci února 2022 proběhne v MSIC aktivita, která se nazývá Design sprint. Dovolte mi, abych tento program představil. Jedná se o program, který poskytuje možnost začínajícím podnikatelům efektivně a strukturovaně navrhnout, připravit a otestovat svůj inovační nebo business nápad. Program je vhodný také pro podnikatele, kteří chtějí oživit svůj business a hledají další možnosti podnikání. Jedná se o týdenní workshopový program, během kterého proběhnou následující aktivity:

Aktivity StartUp 3. díl

Ve čtvrtek dne 02.09.2021 jsme zahájili v areálu Moravskoslezského inovačního centra – MSIC další běh Design Sprintu. Design Sprint je 6 denní workshop, kde začínající Start Upy a inovační týmy firem navrhují své podnikatelské strategie, dopracovávají své produkty a testují je u potencionálních zákazníků.

Aktivity StartUp 2. díl

Design sprint – dny plné práce a získávání znalostí a dovedností

Rád bych navázal na 1. díl seriálu Aktivity StartUp. Design Sprint v našem pojetí je pracovně náročná a intenzivní aktivita, jejíž cílem je kromě vytvoření podnikatelské strategie a ověření životaschopnosti svého produktu či služby, také získání nezbytných znalostí a dovedností pro úspěšné podnikání.

Aktivity StartUp 1. díl

Ve období od 2. – 15. 9. proběhne v MSIC aktivita, která se nazývá Design sprint. Dovolte mi abych tento program představil. Jedná se o program, který poskytuje možnost začínajícím podnikatelům efektivně a strukturovaně navrhnout, připravit a otestovat svůj inovační nebo business nápad.