Služby

V rámci naší Start Up Community můžete využít služby a podpůrné programy partnerských organizací napříč celým Moravskoslezským krajem.

Postupně sestavujeme ucelený přehled  - pokud se chcete jakkoli zapojit, prosím napište nám na kontakt@podnikavyregion.cz.


Design sprint weekend

Program vytvořený podnikateli pro podnikatele. Posuňte svůj projekt či business tam, kam by se jinak dostal za rok, už za víkend s pomocí týmu profesionálů a expertů z různých oborů.

👉25.-27.08.2022👈

Design Sprint je výzva, která vás vytáhne z komfortní zóny a motivuje myslet jinak. Nejste na ni ale sami. 

Beyond Finance 2022 - Konec levné ekonomiky

Zveme vás na druhý ročník finanční konference s názvem Beyond Finance 2022, tentokrát na téma Konec levné ekonomiky.

7. 4. 2022, Aula VŠB- TUO

Novinkou letošního ročníku je konference plánována jako hybridní akce, což znamená, že se můžete konference zúčastnit fyzicky nebo online. Další novinkou je rozšíření programu o networkingové prostory spojené s meetpoints,  rozdělení programu na hlavní podium a vedlejší podium pro doplňkový program. Největší novinkou jsou osobní doporučení a rady našich řečníků. Co zůstává? Program bohatý na zajímavá témata a osobní účast excelentních osobnosti finančního světa.

Nechte se provést budoucností financí!

DESIGN SPRINT – 2/2022

Ke konci února 2022 proběhne v MSIC aktivita, která se nazývá Design sprint. Dovolte mi, abych tento program představil. Jedná se o program, který poskytuje možnost začínajícím podnikatelům efektivně a strukturovaně navrhnout, připravit a otestovat svůj inovační nebo business nápad. Program je vhodný také pro podnikatele, kteří chtějí oživit svůj business a hledají další možnosti podnikání. Jedná se o týdenní workshopový program, během kterého proběhnou následující aktivity:

Aktivity StartUp 3. díl

Ve čtvrtek dne 02.09.2021 jsme zahájili v areálu Moravskoslezského inovačního centra – MSIC další běh Design Sprintu. Design Sprint je 6 denní workshop, kde začínající Start Upy a inovační týmy firem navrhují své podnikatelské strategie, dopracovávají své produkty a testují je u potencionálních zákazníků.