Projekt

Ve fázi PROJEKT dotváříte finanční plán, pokládáte základy marketignu a ověřujete je u cílové skupiny. S otázkami “jak ověřit zájem o můj produkt/službu” nebo “jak sestavit business plán” vám pomohou lidé ze Start Up Community viz níže.

Postupně sem budeme přidávat inspirativní příběhy a informace - přispět můžete i vy svým tipem, článkem či informací - pište na kontakt@podnikavyregion.cz.


Reuse show room

Pět mladých lidí pod křídly Centra pro podporu podnikání a zaměstnanosti realizuje solidární projekt, který je financovaný z Evropského sboru solidarity. Jeho cílem je vytvořit 2 showroomy – 1 kancelář, 1 pokoj v bytě, a to renovací nábytku, který by jinak skočil na skládce. Tyto show roomy vzniknou v neziskové organizaci Orlová – pobočný spolek Spolku PORTAVITA.

Program Mládež kraji podporuje projekty mladých

Jste čtyřčlenná parta mladých lidí mezi 13 a 30 lety? Máte nápad, kterým byste mohli pomoci svému okolí – zlepšit život ve městě, akce pro děti, aktivity na podporu seniorů, pomoc hendikepovaným, či něco jiného? Vaše projekty mohou být zaměřeny na kulturu, sport, životní prostředí, lidská práva/multikulturní prostředí, volný čas, zdravý životní styl, sociální oblast, případně jinou důležitou oblast veřejného života.

Víte, že...? GreenLight

Víte, co všechno se děje “za zdmi” VŠB-TUO? Ze všech aktivit vypíchneme pro účely tohoto článku GREENLIGHT!

GREEN LIGHT je unikátní program podporující podnikání. Už od roku 2012 je tady pro všechny, kteří mají nápad nebo jsou na začátku svého podnikání a potřebují pomoci. GL nabízí dvě varianty podpory, a to GREEN LIGHT Start a GREEN LIGHT Akcelerátor.