Akce

Pořádáme akce, na kterých se můžete osobně či online setkat se zajímavými lidmi, vyslechnout inspirativní příběhy a dozvědět se spoustu podstatných informací nejen z prostředí businessu.

V této rubrice se tedy můžete obeznámit s akcemi, které v rámci Start Up Community plánujeme, ale také s ohlédnutím za těmi, které už proběhly.


Design sprint weekend

Program vytvořený podnikateli pro podnikatele. Posuňte svůj projekt či business tam, kam by se jinak dostal za rok, už za víkend s pomocí týmu profesionálů a expertů z různých oborů.

👉25.-27.08.2022👈

Design Sprint je výzva, která vás vytáhne z komfortní zóny a motivuje myslet jinak. Nejste na ni ale sami. 

Beyond Finance 2022 - Konec levné ekonomiky

Zveme vás na druhý ročník finanční konference s názvem Beyond Finance 2022, tentokrát na téma Konec levné ekonomiky.

7. 4. 2022, Aula VŠB- TUO

Novinkou letošního ročníku je konference plánována jako hybridní akce, což znamená, že se můžete konference zúčastnit fyzicky nebo online. Další novinkou je rozšíření programu o networkingové prostory spojené s meetpoints,  rozdělení programu na hlavní podium a vedlejší podium pro doplňkový program. Největší novinkou jsou osobní doporučení a rady našich řečníků. Co zůstává? Program bohatý na zajímavá témata a osobní účast excelentních osobnosti finančního světa.

Nechte se provést budoucností financí!

DESIGN SPRINT – 2/2022

Ke konci února 2022 proběhne v MSIC aktivita, která se nazývá Design sprint. Dovolte mi, abych tento program představil. Jedná se o program, který poskytuje možnost začínajícím podnikatelům efektivně a strukturovaně navrhnout, připravit a otestovat svůj inovační nebo business nápad. Program je vhodný také pro podnikatele, kteří chtějí oživit svůj business a hledají další možnosti podnikání. Jedná se o týdenní workshopový program, během kterého proběhnou následující aktivity: